Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒
2017-07-17 11:59:42

Ola Banaczkowska lubi br您!

Z trzema br您owymi medalami wr鏂i豉 Aleksandra Banaczkowska z Letnich Mistrzostw Polski Junior闚 15 lat, kt鏎e w miniony weekend odbywa造 si w lubelskiej Aqua Arenie. Reprezentantka KSZO stawa豉 na podium za wy軼igi na dystansach 100 i 200 metr闚 stylem klasycznym oraz 400 metr闚 stylem zmiennym. Liczna ostrowiecka ekipa zanotowa豉 ponadto wiele start闚 w fina豉ch A (najlepsza 10) i B (miejsca 11-20).

Zdj璚ia/za陰czniki do artyku逝:

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

Wyniki p造wak闚 KSZO:

Indywidualne:

Daniel Augu軼ik: 75. na 50m dowolnym - 27.16, 50. na 100m dowolnym - 58.32, 45. na 200m dowolnym - 2:08.22, 41. na 400m dowolnym - 4:31.96.
Aleksandra Banaczkowska: 3. na 100m klasycznym - 1:13.55 (3. w el. - 1:15.51), 3. na 200m klasycznym - 2:35.05 (1. w el. - 2:38.48), 3. na 400m zmiennym - 5.04.48 (3. w el. - 5:07.99).
Bartosz Bara雟ki: 134. na 50m dowolnym - 29.88, 119. na 100m dowolnym - 1:07.75, 114. na 50m motylkowym - 32.61, 79. na 100m motylkowym - 1:14.77.
Paulina Boro: 82. na 50m dowolnym - 30.48, 49. na 100m dowolnym - 1:05.25, 36. na 200m dowolnym - 2:20.34, 34. na 400m dowolnym - 4:55.14, 29. na 800m dowolnym - 10:11.78.
Wiktoria B豉szkiewicz: 15. na 50m dowolnym - 28.11 (18. w el. - 28.48), 36. na 100m dowolnym - 1:04.06, 8. na 50m motylkowym - 29.58 (10. w el. - 30.06), 9. na 100m motylkowym - 1:06.70 (5. w el. 1:06.17).
Korneliusz Grad: 125. na 50m dowolnym - 28.80, 59. na 50m grzbietowym - 32.86, 52. na 100m grzbietowym - 1:10.74, 46. na 200m grzbietowym - 2:37.27.
Jakub Kaczmarczyk: 95. na 50m dowolnym - 27.78, 68. na 100m dowolnym - 59.33, 47. na 200m dowolnym - 2:08.48, 34. na 400m dowolnym - 4:30.38.
Marcin Kesler: 49. na 100m klasycznym - 1:19.74, 31. na 200m klasycznym - 2:44.49, 65. na 100m motylkowym - 1:06.72, 37. na 200m motylkowym - 2:31.95, 44. na 200m zmiennym - 2:31.85.
Micha Klimas: 7. na 50m klasycznym - 31.69 (9. w el. - 31.85), 9. na 100m klasycznym - 1:10.42 (8. w el. - 1:10.20), 10. na 200m klasycznym - 2:30.69 (9. w el. - 2:31.21).
Karolina Kowalska: 38. na 50m klasycznym - 38.68, 37. na 100m klasycznym - 1:24.20, 33. na 200m klasycznym - 3:02.26.
Oliwia Kurasi雟ka: 30. na 800m dowolnym - 10:13.27, 30. na 200m zmiennym - 2:39.00, 16. na 400m zmiennym - 5:32.14 (18. w el - 5:31.22).
Pawe K瘼i雟ki: 63. na 200m dowolnym - 2:12.81, 57. na 400m dowolnym - 4:39.77, 60. na 100m motylkowym - 1:05.39, 29. na 200m motylkowym - 2:24.64.
Adrianna Matracka: 86. na 50m dowolnym - 30.59, 88. na 100m dowolnym - 1:09.53, 45. na 50m grzbietowym - 35.69, 53. na 50m motylkowym - 33.11, 44. na 100m motylkowym - 1:13.67.
Adrianna Nowak: 59. na 50m dowolnym - 29.78, 58. na 100m dowolnym - 1:06.12, 51. na 200m dowolnym - 2:22.61.
Natalia Przygoda: 52. na 50m dowolnym - 29.57, 31. na 100m dowolnym - 1:03.34, 23. na 200m dowolnym - 2:17.41, 60. na 50m motylkowym - 33.37.
Julia Sady: 39. na 50m klasycznym - 38.71, 47. na 100m klasycznym - 1:26.77, 42. na 200m klasycznym - 3:08.14, 77. na 50m motylkowym - 36.39.
Jakub Wilk: 25. na 50m dowolnym - 26.04, 10. na 100m dowolnym - 56.30 (8. w el. - 55:53), 5. na 200m dowolnym - 1:57.92 (3. w el. - 1:59.55), 6. na 400m dowolnym - 4:14.79 (5. w el. - 4:15.92), 38. na 50m motylkowym - 28.41.
Jakub Wykierski: 75. na 100m dowolnym - 59.72, 60. na 200m dowolnym - 2:11.29, 64. na 400m dowolnym - 4:46.69, 55. na 50m grzbietowym - 32.45.

Sztafety:

Aleksandra Banaczkowska, Wiktoria B豉szkiewicz, Paulina Boro, Natalia Przygoda: 5. na 4x100m dowolnym - 4:10.52.
Paulina Boro, Natalia Przygoda, Adrianna Nowak, Wiktoria B豉szkiewicz: 7. na 4x200m dowolnym - 9:12.51.
Anastazja Matracka, Wiktoria B豉szkiewicz, Aleksandra Banaczkowska, Natalia Przygoda: 5. na 4x100m zmiennym - 4:40.31.

Jakub Wilk, Jakub Kaczmarczyk, Pawe K瘼i雟ki i Daniel Augu軼ik: 8. na 4x100m - 3:52.06
Jakub Kaczmarczyk, Jakub Wykierski, Daniel Augu軼ik, Jakub Wilk: 8. na 4x200m dowolnym - 8:26.05.
Jakub Wilk, Pawe K瘼i雟ki, Micha Klimas, Daniel Augu軼ik: 15. na 4x100m zmiennym - 4:23.89.

Jakub Wykierski, Korneliusz Grad, Marcin Kesler, Bartosz Bara雟ki: 19. na 4x100m dowolnym - 4:12.40.
Pawe K瘼i雟ki, Marcin Kesler, Korneliusz Grad, Bartosz Bara雟ki: 16. na 4x200m dowolnym - 9:16.10.
Jakub Wykierski, Marcin Kesler, Bartosz Bara雟ki, Jakub Kaczmarczyk: 18. na 4x100m zmiennym - 4:47.38.

/kszo.info/

Podziel si nim ze znajomymi:

Czytany: 1042 razy,
ostatnio: 2017-09-24 13:16:35

Skomentuj ten artyku:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt si nie wypowiedzia na ten temat.

Powr鏒

Strona g堯wna  ·  Aktualno軼i  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  U篡tkownicy  ·  Kontakt

Os鏏 online: 159       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec 安i皻okrzyski · Ostrowiec 安. · Naprawa zderzak闚

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych us逝g. Korzystaj帷 ze strony wyra瘸sz zgod na ich u篡wanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl康arki. W ka盥ej chwili mo瞠sz te ustawienia zmieni wykorzystyj帷 odpowiednie funkcje przegl康arki. Zamknij