Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2009-01-11 16:53:37

Piłkarze KSZO zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Piłkarze KSZO włączyli się w akcję XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę o godzinie 12.00 na boisku „Orlik” na os. Ogrody rozegrali mecz pokazowy.


Zawodnicy KSZO przekazali również koszulkę i piłkę z autografami, które będą licytowane podczas finału na ostrowieckim rynku.


Drużyna „Żonatych” pewnie pokonała „Kawalerów” 11-6 w pokazowym meczu rozegranym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grano 2 x 25 minut.


Spotkanie miało bardzo towarzyski charakter, czego potwierdzeniem może być fakt, że na bramkach stali zawodnicy z pola, a bramkarze występowali w ataku i w obronie.

Gole dla „Żonatych” zdobyli Tomasz Żelazowski (7), Mikołaj Skórnicki (1), Tomasz Ciesielski (1), Marcin Dziewulski (1) i Krystian Kanarski (1), natomiast na listę strzelców w ekipie „Kawalerów” wpisali się Rafał Kwapisz (3), Adrian Frańczak (1), Marcin Rębowski (1) i Michał Stachurski (1).


Składy drużyn:

„Żonaci”: Kardas – Dziewulski, Dymanowski, Ciesielski, Skórnicki, Łatkowski, Żelazowski, Kanarski

„Kawalerowie”: Cieśliński – Nowik, Stachurski, Nogaj, Frańczak, Chorab, Rębowski, Kwapisz


Przypominamy, że na aukcji internetowej na naszym portalu znajduje się koszulka z autografami drużyny KSZO oraz piłka z autografami drużyny KSZO z sezonu 2008/2009, a także kilka innych atrakcyjnych piłkarsko-kibicowskich gadżetów.

/Szczepan/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 16842 razy,
ostatnio: 2019-04-19 13:36:44

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 204       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij