Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-01-20 19:52:04

Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO - zaczynamy!

Przy sekcji piłki ręcznej KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski został wcielony w życie pomysł, który w świecie sportu uchodzi za dość nowatorski. Ma on bowiem nieść pomoc nie tylko drużynie, ale również wspierającym ją przedsiębiorcom, którym ma ułatwić nawiązywanie nowych kontaktów w świecie biznesu.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Pozyskanie partnerów, którzy wspieraliby klub sportowy wcale nie jest prostym zadaniem. Wiele klubów zastanawia się więc skąd czerpać fundusze, które są niezbędne do rozwoju klubu. Firmy, które mogłyby wspierać klub nie są zainteresowane jedynie reklamą na koszulkach zawodników.

Dlatego właśnie przedstawiciele sekcji piłki ręcznej i członkowie zarządu Klubu Sportowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski postanowili wcielić w życie projekt, który działa i odnosi sukcesy przy kilkunastu innych klubach sportowych, czyli otworzyć Klub Biznesu.

Organizacja, jaką jest Klub Biznesu rozpoczynający działalność przy drużynie szczypiorniaka, ma na celu zrzeszenie przedsiębiorców zarówno z firm działających w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak i w innych częściach Polski. Dzięki przystąpieniu przedstawicieli różnego rodzaju firm do Klubu możliwe jest pozyskiwanie środków finansowych potrzebnych do dalszego rozwoju.

Jednakże nie tylko klub sportowy zyskuje wiele dzięki Klubowi Biznesu. Korzyści odnoszą także sami przedsiębiorcy, którzy przystępują do tego projektu. Na organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych mają oni możliwość zaprezentowania swojej oferty i nawiązywania kontaktów z przedstawicielami innych firm.

Klub Biznesu organizuje również zamknięte spotkania tylko dla klubowiczów, gdzie można połączyć dobrą zabawę z biznesem. Każdy rodzaj spotkań jest bowiem oparty na rekomendacjach. Przedsiębiorcy dowiadując się czego potrzebuje dana firma, polecają jej podmioty, z którymi warto nawiązać współpracę. Ponadto pomaga przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług. Do ich dyspozycji są również newsletter, portal internetowy oraz aplikacja na telefony komórkowe, dzięki którym mają możliwość szybkiego wyszukiwania członków Klubów z innych miast oraz nawiązywania z nimi transakcji on-line.

Poza tym, że klubowicze mają ułatwione zadanie w zawieraniu znajomości biznesowych, Klub Biznesu zapewnia im również dodatkowe atrakcje. Członkowie Klubu Biznesu mają możliwość brania udziału w spotkaniach biznesowo - integracyjnych, takich jak wyjazdy na mecze ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy też Reprezentacji Polski, wyścigi na torze gokartowym, czy rywalizując na strzelnicy.

Jak więc widać, z przyłączenia się do Klubu Biznesu piłki ręcznej KS KSZO korzyści czerpią obydwie strony - zarówno drużyna, jak i należące do niego firmy. Wiemy, że już dziś kilka nowych podmiotów zainteresowanych jest wstąpieniem do klubu Biznesu KSZO . Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić, jak w praktyce wygląda spotkanie biznesowe oraz poznać dokładne założenia i cele Klubu Biznesu, wszelkich informacji można uzyskać na facebook’owej stronie Klubu Biznesu sekcji piłki ręcznej KS KSZO lub pisząc na adres e-mail: biznes.kszo@gmail.com.

 

/kszo.info/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 4015 razy,
ostatnio: 2019-01-22 22:42:07

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 222       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij