Najbliższe imprezy/wydarzenia w Ostrowcu

Powrót
2017-06-24 Bilety: 0zł
Stadion "KSZO"  ·  ul. Świętokrzyska 11, (041) 263-69-31

Dni Ostrowca 2017 na sportowo

Dni Ostrowca Św. 2017 na sportowo

Podczas pikniku sportowo - rekreacyjnego zaplanowanego na terenie Zespołu Obiektów Sportowych KSZO przy ul. Świętokrzyskie 11 w ramach obchodów Dni Ostrowca Św. w sobotę 24 czerwca odbędzie się szereg imprez dla mieszkańców miasta. Głównymi organizatorami wydarzeń będą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejskie Centrum Kultury.

Tego dnia na obiektach MOSiRu nie zabraknie zarówno propozycji skierowanych do miłośników gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka), jak również dyscyplin nie wymagających organizowania się w większe grupy (tenis stołowy, szachy). Będzie można wziąć udział w rozgrywkach turniejowych lub spróbować swoich sił w krótszych formach rywalizacji czy próbach zręcznościowych. Propozycje skierowane będą do małych i dużych mieszkańców Ostrowca Św. Całość urozmaicą występy artystyczne, prezentacje firm miejskich oraz liczne stoiska cateringowe, dzięki czemu będzie można spędzić cały dzień aktywnie i przede wszystkim rodzinnie. Już od godziny 10 organizowane będą różnego rodzaju turnieje, gry, zabawy i konkursy dla osób w każdym wieku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Turniej szachowy
Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. rozegrany zostanie w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 11. Współorganizatorem turnieju jest Klub Szachowy „Hetman”. Turniej rozegrany zostanie w pięciu grupach wiekowych: 8 lat, 10 lat, 12 lat, 18 lat oraz OPEN. W turnieju udział wziąć może każdy mieszkaniec Ostrowca Św.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca przez Jarosława Choinę: telefon 604962690 lub jaroslaw.choina@op.pl.
Turniej tenisa stołowego
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. rozegrany zostanie w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 16 (losowanie – godzina 15.30). W turnieju udział wziąć mogą tylko mieszkańcy Ostrowca Św. Zawody rozegrane zostaną w kategoriach mężczyźni do 40 lat i powyżej 40 lat oraz kobiety open.
W tym samym czasie w Sali Fitness rozgrywane będą turnieje dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych (osobno chłopcy i dziewczęta).
Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca do godz. 15 w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pod adresem biuro@mosir.ostrowiec.pl . Zgłosić będzie się też można w dniu zawodów w godz. 15.00 – 15.30.
Turniej piłki nożnej open
Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. w kategorii Open (16 lat i starsi) rozegrany zostanie na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 9.30, a finały o godz. 16.30. W zawodach mogą brać udział drużyny składające się z 6 graczy plus 4 rezerwowych - reprezentujących ostrowieckie firmy, dzielnice osiedlowe, itp., a liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 8 zespołów). Zgłoszenia na formularzach zgłoszeniowych przyjmowane będą do 20 czerwca w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pod adresem e-mail biuro@mosir.ostrowiec.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 czerwca o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej MOSiR.
Dziecięcy turniej piłki nożnej
Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. rozegrane zostanie na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 14. W turnieju mogą wziąć udział drużyny składające się z 6 graczy plus do 4 rezerwowych reprezentujących szkółki piłkarskie, szkoły, kluby sportowe, itp. z terenu Ostrowca Św. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kat. wiekowych - rocznik 2009 i młodsi oraz rocznik 2007 i młodsi. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub na adres e-mail biuro@mosir.ostrowiec.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 czerwca o godzinie 14 w sali konferencyjnej MOSiR.
Turniej piłki siatkowej
Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. rozegrany zostanie na boiskach o nawierzchni trawiastej na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 14. W turnieju mogą brać udział amatorskie drużyny składające się z 4 graczy plus do 4 rezerwowych z terenu Ostrowca Św. w wieku 16 lat i starsi. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub na adresem e-mail biuro@mosir.ostrowiec.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 czerwca o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej MOSiR.
Volleymania, Street Handball
W Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO rozegrane zostaną finałowe turnieje podsumowujące cykl Ostrowieckiej Volleymanii (w godzinach 9-12) i Street Handballa (w godzinach 12-15). W ramach współzawodnictwa sportowego przez cały rok szkolny zostały rozegrane po cztery turnieje, w których brali udział uczniowie szkół podstawowych . W turnieju Ostrowieckiej Volleymani mogły uczestniczyć uczennice, a w Street Handballu uczniowie z klas IV, V i VI. Turnieje zakończone zostaną meczami pokazowymi, w których z jednej strony staną zwycięskie zespoły, a z drugiej zawodnicy reprezentujący SMS KSZO Ostrowiec Św.
Animacje tenisa ziemnego
Równolegle z turniejem tenisa stołowego w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO, w godz. od 16 do 19, odbywać się będą animacje dla dzieci i rodziców związane z tenisem ziemnym, które przygotują i przeprowadzą członkowie Ostrowieckiego Stowarzyszenia Tenisowego Winner.
Strefa Animacji
Organizatorzy Pikniku Sportowo - Rekreacyjnego zapraszają wszystkich chętnych do Strefy Animacji, która zostanie zorganizowana w godzinach 14 – 19 na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO (od ul. Traugutta). Przygotowane zostaną tam liczne sportowe atrakcje, będzie można nauczyć się chodzić na szczudłach, zagrać w bule, krykieta, serso, pokonać tor przeszkód, jak również sprawdzić celność w rzutach i strzałach na bramkę.
Od godziny 14 dostępne też będą nieodpłatne dmuchańce, pole paintball i inne atrakcje dla dzieci, m.in. strefa animacji plastycznej, ruchowej i kulturalnej, mobilne miasteczko rowerowe (warsztaty rowerowe, edukacja rowerowa - ruch uliczny, alkogogle, tor przeszkód), stoiska cateringowe, stragany, karuzele itp.

 

 
 

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
a

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 36       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij